OBSŁUGA KOMPUTERA DLA GŁUCHYCH SENIORÓW

Czy chcesz dołączyć do szkolenia?

Kliknij, aby zobaczyć więcej informacji

# Kurs: Tryb: Termin: Miejsca: Cena: Rezerwacja:
1 Obsługa komputera dla głuchych seniorów stacjonarny poniedziałek-piątek Warszawa 500 zł. ZAREZERWUJ

OPIS KURSU

Pytanie
O kursie

Zapraszamy na kurs dedykowany osobom starszym, a także tym, którym korzystanie z komputera i internetu przysparza trudności. Nasz trener Michał nauczy Cię podstawowej obsługi komputera i korzystania z sieci, dzięki czemu z większą pewnością siebie samodzielnie załatwisz swoje sprawy!

Pytanie
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Dzisiaj wiele spraw można załatwić bezpiecznie i wygodnie bez wychodzenia z domu. Na szkoleniu nauczysz się: jak podłączyć komputer do wifi, jak wysyłać wiadomości, jak tworzyć dokumenty, gdzie znaleźć ważne informacje.

Pytanie
Jak zapisać się na szkolenie?

Wybierz poziom zaawansowania nauki i zapisz się na kurs klikając w zielony przycisk powyżej! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, tryb realizacji kursu i podaj swoją dyspozycyjność.
W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie otrzymasz od nas potwierdzenie zapisu i proponowany termin kursu.
Kurs będzie prowadzony w polskim języku migowym.

CZAS TRWANIA

20h

TRENER

mgr inż. Michał Konwerski

dyplomowany informatyk, ukończył Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych w Warszawie. Posiada doświadczenie w programowaniu i projektowaniu stron internetowych. Specjalnie dla Was przygotował ciekawe kursy podczas których, chętnie podzieli się swoją wiedzą. Dzięki Michałowi, nie tylko zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe, ale też radośnie spędzisz czas w genialnej atmosferze!